Czcimy świętego Józefa w miesiącu marcu i nie tylko. Klikając w sektorze tematycznym po prawej stronie na wizerunek św. Józefa, wejdziemy na zbiór modlitw do św. Józefa→ (m.in. litanię w języku łacińskim i polskim).

   Patron niezawodny! Wieloraką pomoc św. Józefa wyrażają same sformułowania litanii. Oremus!

 

– – –

 

   A tutaj taki artykuł→ się ukazał w sprawach najważniejszych. Jak dobrze, że ta tematyka jest podejmowana chociaż przez nielicznych! W czasach pomieszania powszechnego, jakie wtargnęły w sam środek Kościoła, obrona nieskażonej wiary rzymskokatolickiej jest naglącym zadaniem do podjęcia.

   Ważna jest obrona wiary w całej jej integralności. I ważna jest obrona wiary w jej poszczególnych elementach. Czekamy na następne głosy!

 

– – –

 

   Kilka katolickich refleksji i zachęta do systematycznej lektury żywotów świętych Pańskich to treści zawarte w krótkim wywiadzie→.

   Historia sanctorum magistra vitae – Historia świętych nauczycielką życia. Czytajmy!

 

– – –

 

   Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy modlili się i modlą za mojego Tatę przebywającego w szpitalu w stanie ciężkim. Proszę o dalszą modlitwę.

   Najważniejsza intencja to oczywiście – o zbawienie duszy. Bóg zapłać!

 

* * *

 

Msza Święta:

 13.03.2014 – KRR: O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Leopolda Powierży CSMA – intencja zamówiona przez p. Antoniego B..

 14.03.2014 – KRR: O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Jakuba Korczaka – intencja zamówiona przez p. Antoniego B..

 15.03.2014 – KRR: O błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Arkadiusza Rakoczego – intencja zamówiona przez p. Antoniego B..

 16.03.2014 – KRR: O umocnienie w wierze katolickiej dla Janiny – intencja zamówiona przez p. Genowefę B. z Warszawy.

 17.03.2014 – KRR: Za śp. Genowefę, Helenę i Władysława – intencja zamówiona przez p. Danutę B..

 18.03.2014 – KRR: Za śp. Jadwigę Leo – intencja zamówiona przez p. Genowefę B. z Warszawy.

 19.03.2014 – KRR: Za dusze śp. Kazimiery, Zbigniewa i Józefa oraz za dusze śp. zmarłych  z ich rodzin – intencja zamówiona przez p. Urszulę.

 20.03.2014 – KRR: O światło Ducha Świętego dla lekarzy operujących Piotrka i o opiekę Matki Bożej dla niego w trakcie operacji i po niej – intencja zamówiona przez p. Monikę.

 21.03.2014 – KRR: O wyzdrowienie dla Elżbiety Myśliwiec chorej na nowotwór żołądka – intencja zamówiona przez p. Krzysztofa.

 22.03.2014 – KRR: O wyzwolenie z nałogu pijaństwa dla Krzysztofa oraz o nawrócenie i powrót do Boga dla Jarosława i Jana – intencja zamówiona przez p. Irenę O..

 23.03.2014 – KRR: Za śp. Tadeusza – intencja zamówiona przez p. Ireneusza.

 24.03.2014 – KRR: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, wyzwolenie z nałogu i nawrócenie dla Kazimierza – intencja zamówiona przez p. Ewę z Pułtuska.

 25.03.2014 – KRR: O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla moich dzieci i ich rodzin – intencja zamówiona przez p. Ewę z Pułtuska.

 26.03.2014 – KRR: O zdrowie duszy i ciała oraz o błogosławieństwo Boże dla Marka z okazji urodzin – intencja zamówiona przez p. Danutę B..

 27.03.2014 – KRR: O łaskę mądrości i o ratunek łączenia więzi rodzinnych dla Piotra, Marcina, Marii i Anny. Dla moich wnuków proszę o potrzebę pojednania z Bogiem, o Sakrament Spowiedzi oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny – dziękuje i prosi p. Teresa K..

 28.03.2014 – KRR: O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla Czesławy  intencja zamówiona przez p. Marię z Wrocławia.

 29.03.2014 – KRR: Za śp. Stanisławę Nowacką.