Tags
czasy zamętu powszechnego, fałszywi pasterze, Kościół Katolicki, masoneria, niszczenie Kościoła Katolickiego, wpływy masońskie w Kościele Katolickim
„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach” (Mt 7, 15-16).
Niektórzy wnikają: Czy ten, czy ów jest masonem? Nie ma nic zdrożnego w takim pytaniu i takim dociekaniu.
Trudno odmówić racji twierdzeniu, iż jeśli ktoś mówi i działa jak mason, nie ma znaczenia czy do masonerii należy. W Kościele szkody poczyni jednakie.
Postulat poznawania tego, co jest istotnie katolickie nagli. Biblioteka ’58 jest koniecznością. Lektura katolickich tradycyjnych katechizmów jest koniecznością. Tylko poznając ortodoksyjną doktrynę katolicką, stajemy się zdolni do zidentyfikowania i odrzucenia błędów – także tych proweniencji masońskiej – od ponad pięćdziesięciu lat z uporem wtłaczanych w Kościół Katolicki.
treści katolickie: sacerdoshyacinthus.com verbumcatholicum.com twitter.com/SacHyacinthus YouTube
You must be logged in to post a comment.